Definitieve startlijst DK - West

Er zijn helaas geen Honden Toegestaan op de westrijd !!!!


Let op: A.U.B controleren of de spoorbreedte correct is.
Voor afmeldingen mail:
wedstrijden@mendistrictwest.nl
Tijdensde wedstrijd zijn we te bereiken op: Tel: 06.22.224.397.
De vaardigheid is vanaf vrijdagmiddag: 16:00 uur open voor verkenning en zaterdagmorgen vanaf: 7:30 uur. Tijdens de lunchpauze kan er indien nodig nog worden verkend.
Vaardigheid is aansluitend de dressuur na de 2e proef
.
Na een foutloos parcours meteen aansluitend starten met de barrage.
Prijsuitreiking dressuur ochtendprogramma +/- 14:00 uur, de overige prijsuitreiking na afloop van alle rubrieken. Geen afzonderlijke rubrieksprijzen.
Startnummer: De deelnemende combinaties aan de kampioenschappen zijn verplicht het door de organisatie gekregen startnummer duidelijk zichtbaar op het rijtuig aan te brengen en na afloop weer in te leveren bij het secretariaat.
Deelnemers die zich tijdens de districtskampioenschappen hebben gekwalificeerd voor de Hippiade Mennen, moeten zich inschrijven via Mijn KNHS. De inschrijving moet uiterlijk twee dagen na datum van het districtskampioenschap gedaan worden.
Deelnemers die afgevaardigd worden naar de Hippiade Mennen ontvangen na afloopvan het districtskampioenschap hiervoor een uitnodiging van het KNHS-Mendistrict.


Lijst gemaakt op: 04-07-2024 11:56:06

.


B/M 1-sp-po-ochtendprogramma

Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Jong, P.T. De
Jury bij H: Bokma, M.C.

Schrijver bij C: Marielle Batenburg
Schrijver bij H: Karin Kwint

klasse B Cat. A proef 73, klasse M Cat. A proef 77

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--08:301Roos KalshovenHymne v.d. AmstelhofB1-po 73
2--08:392Nomi SteenbergenLisaB1-po 73
3--08:487Leon van RooijenVoswijck's OreoB1-po 73
4--08:573Johan pieter Van BeekTinka van de RotteB1-po 73
5--09:064Carine Van der Drift - VosSalineroB1-po 73
6--09:155Magda SlagboomGuusB1-po 73
7--09:246Judith VermeerMagnum HaakonB1-po 73
8--09:339Dayna WillemseJetjeB1-po 73
09:42 pauze (15 min.)     
9--09:5710Tineke Vermeulen - RehorstMontanaB1-po 73
10--10:0611Arie RozendaalNoxB1-po 73
11--10:1512Marianne de Haas - van GuldenMaestro ZHB1-po 73
12--10:2413Wendy BoeckhoutLord VictorB1-po 73
13--10:3314Petra De JongNando van de PeerhoeveB1-po 73
14--10:4215Mendy de RuyterFriandB1-po 73
15--10:5116Ingeborg GeensenRexB1-po 73
16--11:0017Lonneke van den EijndenJoker MagicB1-po 73
11:09 pauze (15 min.)     
17--11:2418Marit De HoopZorroM1-po 77
18--11:3319Ilse HoogendoornSnuitjeM1-po 77
19--11:4220Mirjam van der PlasMajesteit v. Stal LingehorstM1-po 77
20--11:51960Kim Van DijkLibertyM1-po 77



.


B/M 1-sp-po-ochtendprogramma

Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Brink, G. Van den
Jury bij H: Buyserd - Brandwijk, R.

Schrijver bij C: Rita Hoefnagel
Schrijver bij H: Rosalie Buyserd

klasse B Cat. A proef 74, klasse M Cat. A proef 78

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--09:001Roos KalshovenHymne v.d. AmstelhofB1-po 74
2--09:092Nomi SteenbergenLisaB1-po 74
3--09:187Leon van RooijenVoswijck's OreoB1-po 74
4--09:273Johan pieter Van BeekTinka van de RotteB1-po 74
5--09:364Carine Van der Drift - VosSalineroB1-po 74
6--09:455Magda SlagboomGuusB1-po 74
7--09:546Judith VermeerMagnum HaakonB1-po 74
8--10:0389Dayna WillemseJetjeB1-po 74
10:12 pauze (15 min.)     
9--10:2710Tineke Vermeulen - RehorstMontanaB1-po 74
10--10:3611Arie RozendaalNoxB1-po 74
11--10:4512Marianne de Haas - van GuldenMaestro ZHB1-po 74
12--10:5413Wendy BoeckhoutLord VictorB1-po 74
13--11:0314Petra De JongNando van de PeerhoeveB1-po 74
14--11:1215Mendy de RuyterFriandB1-po 74
15--11:2116Ingeborg GeensenRexB1-po 74
16--11:308Lonneke van den EijndenJoker MagicB1-po 74
11:39 pauze (15 min.)     
17--11:5424Marit De HoopZorroM1-po 78
18--12:0318Ilse HoogendoornSnuitjeM1-po 78
19--12:1225Mirjam van der PlasMajesteit v. Stal LingehorstM1-po 78
20--12:21960Kim Van DijkLibertyM1-po 78



.


B-L-M 1/2-Sp-Pa-ochtendprogramma

Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Schuiling, R.M.J.
Jury bij H: Bunt, M. van de

Schrijver bij C: Hellen Schmitz
Schrijver bij H: Ester Budde

klasse B Cat. B proef 73, klasse L Cat. B proef 75, klasse M Cat. B proef 77, klasse B Cat. D proef 73, klasse L Cat. D proef 75

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--08:3020Beau van der SteenYindee ArmaniB1-pa 73
2--08:3822Daphne Diebrink - KortingBeestachtiggoed.nl AlejandroB1-pa 73
3--08:4623Marco DelfgouMerlotB1-pa 73
4--08:5474Peter BaarsNet-SterreB1-pa 73
5--09:0275Esther Boer - TrommelWin For Life van BeauvoordeB1-pa 73
09:10 pauze (15 min.)     
6--09:2531Agatha Langezaal - De VreugdTabeL1-pa 75
7--09:3328Sonja Van Wijk - BroekhuizenLilly-MarleenL1-pa 75
8--09:4129Willem-jan DorpOtmarL1-pa 75
9--09:4963Kim de GrootNareskaL1-pa 75
10--09:5730Wim Van DorpLizzy-RoseL1-pa 75
11--10:0562Marjolein BrouwMarlyL1-pa 75
10:13 pauze (15 min.)     
12--10:2877Monte VisserGiant Bloid, Monarch BloidL2-pa 75
13--10:3659Caroline EllemeetIsta toM1-pa 77
14--10:4443Gerda OvergaauwWhisperM1-pa 77
15--10:5282Edwin Van ZuilenBoeff JCM1-pa 77
16--11:0083Shanna De GrootIareskaM1-pa 77
17--11:0841Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeM1-pa 77
18--11:1642Robin Van der WeidenIsadoraM1-pa 77
19--11:242Nomi SteenbergenButerblom Fan 'e TsjongerM1-pa 77
20--11:3232Marleen Bergamin - BakkerSiboL1-pa 75



.


B-L-M 1/2-Sp-Pa-ochtendprogramma

Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Koornneef, J.M.
Jury bij H: Ammerlaan, C.T.H.M.

Schrijver bij C: Angelicta Kwin
Schrijver bij H: verzorgt eigen schrijver.

klasse B Cat. B proef 74, klasse L Cat. B proef 76, klasse M Cat. B proef 78, klasse B Cat. D proef 74, klasse L Cat. D proef 76

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--09:0020Beau van der SteenYindee ArmaniB1-pa 74
2--09:0822Daphne Diebrink - KortingBeestachtiggoed.nl AlejandroB1-pa 74
3--09:1623Marco DelfgouMerlotB1-pa 74
4--09:2474Peter BaarsNet-SterreB1-pa 74
5--09:3275Esther Boer - TrommelWin For Life van BeauvoordeB1-pa 74
09:40 pauze (15 min.)     
6--09:5531Agatha Langezaal - De VreugdTabeL1-pa 76
7--10:0328Sonja Van Wijk - BroekhuizenLilly-MarleenL1-pa 76
8--10:1129Willem-jan DorpOtmarL1-pa 76
9--10:1963Kim de GrootNareskaL1-pa 76
10--10:2730Wim Van DorpLizzy-RoseL1-pa 76
11--10:3562Marjolein BrouwMarlyL1-pa 76
10:43 pauze (15 min.)     
12--10:5877Monte VisserGiant Bloid, Monarch BloidL2-pa 76
13--11:0659Caroline EllemeetIsta toM1-pa 78
14--11:1443Gerda OvergaauwWhisperM1-pa 78
15--11:2282Edwin Van ZuilenBoeff JCM1-pa 78
16--11:3083Shanna De GrootIareskaM1-pa 78
17--11:3841Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeM1-pa 78
18--11:4642Robin Van der WeidenIsadoraM1-pa 78
19--11:542Nomi SteenbergenButerblom Fan 'e TsjongerM1-pa 78
20--12:0232Marleen Bergamin - BakkerSiboL1-pa 76



.


B-L-M-Z-1/2-Po-middagprogramma

Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Goetheer, H.W.
Jury bij H: Backer, I.H.A.

Schrijver bij C: Carla v Hemerd
Schrijver bij H: verzorgt eigen schrijver.

klasse L Cat. A proef 75, klasse B Cat. C proef 73, klasse L Cat. C proef 75

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--12:3039Anne SchievinkIepkeL1-po 75
2--12:3938Marianne WijdenesPolhaar Golden GemmaL1-po 75
3--12:489Saskia JeltenKateL1-po 75
4--12:5780Kim WitteLiquihorse MusketeerL1-po 75
5--13:0636DaniŽlle WeststrateScottL1-po 75
6--13:1537Marcella HeijkoopNoreanL1-po 75
7--13:2440Jolanda De Jong - Van WeverwijkIan van de PeerhoeveL1-po 75
8--13:3379Kees KroonElcon His MajestyL1-po 75
13:42 pauze (15 min.)     
9--13:5734Jelle LeliveldMax, SamL2-po 75
10--14:0665Ronald Van EijkNeverlandL1-po 75
11--14:1564Olivia VuikBingoL1-po 75
12--14:2466Elise BorgstijnBijsterhofís DianaL1-po 75
13--14:3333Nienke van der BurghIncredibles Job, MaximaL2-po 75
14--14:4235Jacky Scheer - LeytingAmber van Equi CenterL1-po 75
15--14:5138Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-po 75
15:00 pauze (15 min.)     
16--15:1526Marleen Van VendelooSingels Guydo, Singels ChicoB2-po 73
17--15:2417Danny Van den BarselaarKai van Lierop, Kenn van LieropB2-po 73
18--15:3376Michiel van HulleVlekkie, CharlyB2-po 73
19--15:429Saskia JeltenOlivia, KateB2-po 73



.


B-L-M-Z-1/2-Po-middagprogramma

Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Dongen, M.S. Van
Jury bij H: Meijer, J.W.

Schrijver bij C: Magda Slagboom
Schrijver bij H: Nadia Essadki

klasse L Cat. A proef 76, klasse B Cat. C proef 74, klasse L Cat. C proef 76

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--13:0039Anne SchievinkIepkeL1-po 76
2--13:0938Marianne WijdenesPolhaar Golden GemmaL1-po 76
3--13:189Saskia JeltenKateL1-po 76
4--13:2780Kim WitteLiquihorse MusketeerL1-po 76
5--13:3636DaniŽlle WeststrateScottL1-po 76
6--13:4537Marcella HeijkoopNoreanL1-po 76
7--13:5440Jolanda De Jong - Van WeverwijkIan van de PeerhoeveL1-po 76
8--14:0379Kees KroonElcon His MajestyL1-po 76
14:12 pauze (15 min.)     
9--14:2734Jelle LeliveldMax, SamL2-po 76
10--14:3665Ronald Van EijkNeverlandL1-po 76
11--14:4564Olivia VuikBingoL1-po 76
12--14:5466Elise BorgstijnBijsterhofís DianaL1-po 76
13--15:0333Nienke van der BurghIncredibles Job, MaximaL2-po 76
14--15:1235Jacky Scheer - LeytingAmber van Equi CenterL1-po 76
15--15:2138Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-po 76
15:30 pauze (15 min.)     
16--15:4526Marleen Van VendelooSingels Guydo, Singels ChicoB2-po 74
17--15:5417Danny Van den BarselaarKai van Lierop, Kenn van LieropB2-po 74
18--16:0376Michiel van HulleVlekkie, CharlyB2-po 74
19--16:129Saskia JeltenOlivia, KateB2-po 74



.


Z-ZZ-1/2-Sp-Po-1-Pa-middagprogramma

Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Doelen, F.A.S. van der
Jury bij H: Hartog, J. Den

Schrijver bij C: Albertine Nanings
Schrijver bij H: John vd Lippe

klasse Z Cat. B proef 81, klasse Z Cat. A proef 81, klasse ZZ Cat. A proef 85, klasse ZZ Cat. B proef 85, klasse M Cat. C proef 79, klasse Z Cat. C proef 83

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--12:1535Jacky Scheer - LeytingLisa van Equi CenterZ1-po 81
2--12:2486Rene LangelaanFannyZ1-po 81
3--12:3351Fleur van EmpelenHand's UpZZ1-po 85
4--12:4252Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal DenciZZ1-po 85
5--12:5153Richard Van DommelenBoszicht's ReinZZ1-po 85
6--13:0045Marieke Hilhorst - SmeeingMenschool's InderdaadZ1-pa 81
7--13:0947Karin BakkerIgorZ1-pa 81
8--13:1848Gert Vis van heemstBinkZ1-pa 81
9--13:2763Kim de GrootGareskaZ1-pa 81
13:36 pauze (15 min.)     
10--13:5184Jan BijemanKasperZ1-pa 81
11--14:0085Pieter VersteegeGriffierZ1-pa 81
12--14:0973Gerard SchenkVitoZ1-pa 81
13--14:1887Bianca BaljetEleganceZZ1-pa 85
14--14:2788Danielle Hoogstraten - van der VlisHoogstraten Service Itís a LadyZZ1-pa 85
15--14:3650Jacqueline de Groot - AponKobaldiZZ1-pa 85
16--14:4591Dyonne Van BeelenPunthorst Captain Jack, Hanhofshoeves AmazingM2-po 79
17--14:5444Raymon LeliveldFredrik, DonM2-po 79
18--15:0334Jelle LeliveldSam, PlayboyM2-po 79
19--15:1249Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekZ2-po 83



.


Z-ZZ-1/2-Sp-Po-1-Pa-middagprogramma

Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 12:45

Jury bij C: Nawijn - Koot, H.M.
Jury bij H: Haleber, S.

Schrijver bij C: Rita Hoefnagel
Schrijver bij H: Marielle Batenburg

klasse Z Cat. B proef 82, klasse Z Cat. A proef 82, klasse ZZ Cat. A proef 86, klasse ZZ Cat. B proef 86, klasse M Cat. C proef 80, klasse Z Cat. C proef 84

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--12:4535Jacky Scheer - LeytingLisa van Equi CenterZ1-po 82
2--12:5486Rene LangelaanFannyZ1-po 82
3--13:0351Fleur van EmpelenHand's UpZZ1-po 86
4--13:1252Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal DenciZZ1-po 86
5--13:2153Richard Van DommelenBoszicht's ReinZZ1-po 86
6--13:3045Marieke Hilhorst - SmeeingMenschool's InderdaadZ1-pa 82
7--13:3947Karin BakkerIgorZ1-pa 82
8--13:4848Gert Vis van heemstBinkZ1-pa 82
9--13:5763Kim de GrootGareskaZ1-pa 82
14:06 pauze (15 min.)     
10--14:2184Jan BijemanKasperZ1-pa 82
11--14:3085Pieter VersteegeGriffierZ1-pa 82
12--14:3973Gerard SchenkVitoZ1-pa 82
13--14:4887Bianca BaljetEleganceZZ1-pa 86
14--14:5788Danielle Hoogstraten - van der VlisHoogstraten Service Itís a LadyZZ1-pa 86
15--15:0650Jacqueline de Groot - AponKobaldiZZ1-pa 86
16--15:1591Dyonne Van BeelenPunthorst Captain Jack, Hanhofshoeves AmazingM2-po 80
17--15:2444Raymon LeliveldFredrik, DonM2-po 80
18--15:3334Jelle LeliveldSam, PlayboyM2-po 80
19--15:4249Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekZ2-po 84



.


Vaardigheid

Datum: 06-07-2024
Aanvang: 09:30

Jury: Groot, W.J. De
Jury: Voormolen, N.W.
Jury: Fokker - Hofman, M.E.

nr.--tijdHnrRuiterPonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--09:302Nomi SteenbergenLisaLs-po140/1151e
2--09:3320Beau van der SteenYindee ArmaniL1-pa153/1281e
3--09:363Johan pieter Van BeekTinka van de RotteL1-po153/1281e
4--09:394Carine Van der Drift - VosSalineroL1-po153/1281e
5--09:4223Marco DelfgouMerlotL1-pa153/1281e
6--09:455Magda SlagboomGuusL1-po153/1281e
7--09:486Judith VermeerMagnum HaakonM1-po153/1281e
8--09:5174Peter BaarsNet-SterreL1-pa153/1281e
9--09:5461Melissa LangezaalTabeZZ1-pa148/1281e
10--09:5767Manon Van EchtenMacho, Big MacZZ2-po148/1281e
11--10:0075Esther Boer - TrommelWin For Life van BeauvoordeL1-pa153/1281e
12--10:0355Kimberley LangezaalTabeM1-pa153/1281e
10:06 Pauze + parcours lopen (30 min.)     
13--10:367Leon van RooijenVoswijck's Trop TardL1-po153/1281e
14--10:3910Tineke Vermeulen - RehorstMontanaM1-po153/1281e
15--10:4211Arie RozendaalNoxM1-po153/1281e
16--10:4512Marianne de Haas - van GuldenMaestro ZHL1-po153/1281e
17--10:4863Kim de GrootNareskaL1-pa153/1281e
18--10:5113Wendy BoeckhoutLord VictorM1-po153/1281e
19--10:5415Mendy de RuyterFriandLs-po125/1001e
20--10:5755Kimberley LangezaalBlitzM1-po153/1281e
21--11:0054Isabelle LangezaalVerona, ZorahM2-po153/1281e
22--11:0316Ingeborg GeensenRexL1-po153/1281e
23--11:0632Marleen Bergamin - BakkerSiboL1-pa153/1281e
24--11:0962Marjolein BrouwMarlyL1-pa153/1281e
25--11:124Carine Van der Drift - VosRotgers XanderZ1-po148/1281e
26--11:1556Wim Van BruggenKompas EsmeeZ1-po148/1281e
27--11:1823Marco DelfgouZanzibarZ1-pa148/1281e
28--11:2189Dayna WillemseJetjeL1-po137/1121e
11:24 Pauze (10 min.)     
29--11:3420Beau van der SteenJames BondMs-po137/1121e
30--11:3790Berber WillemseJetjeM1-po137/1121e
31--11:4077Monte VisserGiant Bloid, Monarch BloidL2-pa158/1281e
32--11:438Lonneke van den EijndenJoker MagicL1-po153/1281e
33--11:4670Edwin DellebekeNugget-STWM1-pa153/1281e
34--11:4912Marianne de Haas - van GuldenNOVA Stables QuirinoL1-po153/1281e
35--11:5224Marit De HoopZorroM1-po153/1281e
36--11:5518Ilse HoogendoornSnuitjeM1-po153/1281e
37--11:5860Jacqueline Van Bruggen - OliemansKompas EsmeeL1-po153/1281e
38--12:0171Kees Van BaarenKwibusM1-po153/1281e
39--12:0483Shanna De GrootIareskaL1-pa153/1281e
40--12:0757Sanne SengersTH's Exclusive QuiksilverM1-po153/1281e
41--12:1041Lieda Van OverveldtBjirmen's LolkeL1-pa153/1281e
42--12:1372Henny VerspeekLirasZ1-po148/1281e
43--12:1642Robin Van der WeidenIsadoraZ1-pa160/1401e
44--12:1973Gerard SchenkVitoZZ1-pa148/1281e
45--12:224Carine Van der Drift - VosKyanoZ1-po148/1281e
46--12:252Nomi SteenbergenButerblom Fan 'e TsjongerM1-pa153/1281e
12:28 Pauze + parcours lopen (45 min.)     
47--13:1335Jacky Scheer - LeytingLisa van Equi CenterZ1-po148/1281e
48--13:1631Agatha Langezaal - De VreugdBlitz, Omega Casanova Lights the SkyL2-po158/1281e
49--13:1992Joeri van HullePainted DelcadoL1-po153/1281e
50--13:2238Marianne WijdenesPolhaar Golden GemmaL1-po153/1281e
51--13:2580Kim WitteLiquihorse MusketeerM1-po153/1281e
52--13:2855Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the Sky, BlitzM2-po153/1281e
53--13:3186Rene LangelaanFannyM1-po153/1281e
54--13:3456Wim Van BruggenWaterland's Iggi, Kompas EsmeeM2-po153/1281e
55--13:3736DaniŽlle WeststrateScottZ1-po148/1281e
56--13:4051Fleur van EmpelenHand's UpZZ1-po148/1281e
57--13:4319Clementine DegenkampHigh Flown's AvicciZ1-po148/1281e
58--13:4639Anne SchievinkIepkeZZ1-po148/1281e
59--13:494Carine Van der Drift - VosHenkieZZ1-po148/1281e
60--13:5252Ciska van der Putten - KoomenDeedee van stal DenciZ1-po148/1281e
61--13:5537Marcella HeijkoopNoreanL1-po153/1281e
62--13:5879Kees KroonElcon His MajestyM1-po153/1281e
63--14:0153Richard Van DommelenBoszicht's ReinL1-po153/1281e
64--14:0445Marieke Hilhorst - SmeeingMenschool's InderdaadL1-pa153/1281e
65--14:0758Linsey HeijneToliene, James BondL2-po158/1281e
66--14:1065Ronald Van EijkNeverlandM1-po153/1281e
67--14:1364Olivia VuikBingoL1-po153/1281e
68--14:1655Kimberley LangezaalOmega Casanova Lights the SkyM1-po153/1281e
14:19 Pauze + parcours lopen (45 min.)     
69--15:0433Nienke van der BurghIncredibles Job, MaximaL2-po158/1281e
70--15:0748Gert Vis van heemstBinkZZ1-pa148/1281e
71--15:1038Marianne WijdenesWrentnall Red FoxL1-po153/1281e
72--15:1335Jacky Scheer - LeytingAmber van Equi CenterM1-po153/1281e
73--15:1663Kim de GrootGareskaM1-pa153/1281e
74--15:1984Jan BijemanKasperM1-pa153/1281e
75--15:2287Bianca BaljetEleganceM1-pa153/1281e
76--15:2588Danielle Hoogstraten - van der VlisHoogstraten Service Itís a LadyZZ1-pa148/1281e
77--15:2850Jacqueline de Groot - AponKobaldiZ1-pa148/1281e
78--15:3117Danny Van den BarselaarKai van Lierop, Kenn van LieropL2-po158/1281e
79--15:3476Michiel van HulleVlekkie, CharlyL2-po158/1281e
80--15:3758Linsey HeijneTolieneZZs-po132/1121e
81--15:4069Sharon BesemerJasmijn van 't BerckepadMs-po140/1151e
15:43 Uitloop na dressuurproeven (15 min.)     
82--15:5826Marleen Van VendelooSingels Guydo, Singels ChicoL2-po158/1281e
83--16:0144Raymon LeliveldFredrik, DonM2-po153/1281e
84--16:0449Lindsay LandmanFilia van de Langewiek, Joppe van de LangewiekM2-po153/1281e
85--16:0791Dyonne Van BeelenPunthorst Captain Jack, Hanhofshoeves AmazingZ2-po148/1281e